U Varaždinu

  • Petak, 21. rujna
  • Katedrala, 20 sati
  • Svečano otvorenje
  • HRVATSKI BAROKNI ANSAMBL SOLISTI ORCHESTRA LIBERA CLASSICA, Tokyo ZBOR CHORUS ANGELICUS
  • HIDEMI SUZUKI, dirigent i umjetničko vodstvo
  • Program: G.F. Telemann, A. Vivaldi
  • Ulaznica: Naknadno
  • Subota, 22. rujna
  • Dvorac Trakošćan, Viteška dvorana, 11 sati
  • Koncert uz baroknu kavu
  • HIDEMI SUZUKI I SOLISTI ORCHESTRA LIBERA CLASSICA, Tokyo
  • Ulaznica: Naknadno
  • Subota, 22. rujna
  • Velika koncertna dvorana HNK u Varaždinu, 19 sati
  • VOKALNI ANSAMBL “LA FONTEVERDE”, Tokyo
  • Ulaznica: Naknadno
  • Nedjelja, 23. rujna
  • Velika koncertna dvorana HNK u Varaždinu, 19 sati
  • VARAŽDINSKI KOMORNI ORKESTAR
  • LATICA HONDA ROSENBERG, umjetničko vodstvo i violina
  • Ulaznica: Naknadno
  • Ponedjeljak, 24. rujna
  • Franjevačka crkva, 20 sati
  • HRVATSKA GLAZBENA BAŠTINA PROJEKT LAZARUS SOLISTI ORCHESTRA LIBERA CLASSICA, Tokyo
  • Program: Francesca Sponga Usper "Salmi vespertini" (1622.)
  • Ulaznica: Naknadno
  • Utorak, 25. rujna
  • Crkva Sv. Nikole, 20 sati
  • SETSUKO SUGITA, barokna violina HRVATSKI BAROKNI ANSAMBL
  • LAURA VADJON, barokna violina i umjetničko vodstvo
  • Ulaznica: Naknadno
  • Srijeda, 26. rujna
  • Crkva Sv. Nikole, 19 sati
  • CHIYOMI YAMADA, sopran WALTER VAN HAUWE, barokna flauta TOYOHIKO SATOH, barokna lutnja
  • Ulaznica: Naknadno
  • Četvrtak, 27. rujna
  • Katedrala, 19 sati
  • MAYUMI HIRASAKI, barokna violina VENECIJANSKI BAROKNI ORKESTAR
  • ANDREA MACRON, dirigent i umjetničko vodstvo
  • Ulaznica: Naknadno
  • Petak, 28. rujna
  • Uršulinska crkva, 19 sati
  • ANSAMBL NAYA, Izrael
  • YANIV D'OR
  • Ulaznica: Naknadno
  • Subota, 29. rujna
  • Dvorac Trakošćan, Viteška dvorana, 11 sati
  • Koncert uz baroknu kavu
  • SHIZUKO NOIRI, lutnja
  • Ulaznica: Naknadno
  • Subota, 29. rujna
  • Katedrala, 19 sati
  • HRVATSKI BAROKNI ANSAMBL ZBOR CHORUS ANGELICUS ENSEMBLE KOINONĺA, Beč
  • ANĐELKO IGREC, dirigent
  • Program: Johann Sebastian Bach - Misa u h-molu
  • Ulaznica: Naknadno
  • Nedjelja, 30. rujna
  • Galerija Sermage, 11 sati
  • Koncert uz baroknu kavu
  • CAMERATA GARESTIN, koncert povodom 10 godina djelovanja
  • Ulaznica: Naknadno
  • Nedjelja, 30. rujna
  • Velika dvorana Županijske palače, 18 sati
  • MASATO SUZUKI, čembalo
  • Ulaznica: Naknadno
  • Nedjelja, 30. rujna
  • Varaždinske Toplice, Crkva Sv. Martina, 19 sati
  • Krešimir Lazar, violončelo Hrešimir Has, pozitiv
  • Program: J.S. Bach
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Nedjelja, 30. rujna
  • Crkva Sv. Nikole, 20 sati
  • DANI BOŠNJAK, BAROKNA FLAUTA ZAGREBAČKI SOLISTI
  • SRETEN KRSTIĆ, violina i umjetničko vodstvo
  • Ulaznica: Naknadno
  • Ponedjeljak, 01. listopada
  • Crkva Sv. Florijana, 19 sati
  • Čarobni zvuci Antonija Stradivarija "Da Vinci"
  • KIMIKO NAKAZAWA, violina GORAN KONČAR, violina LJERKA KONČAR, violončelo PAVAO MAŠIĆ, čembalo
  • Program: Luka i Antun Sorkočević
  • Ulaznica: Naknadno
  • Utorak, 02. listopada
  • Katedrala, 19sati
  • BACH COLLEGIUM JAPAN
  • MASATO SUZUKI, dirigent i umjetničko vodstvo
  • Ulaznica: Naknadno
  • Srijeda, 03. listopada
  • Gradska vijećnica, 19 sati
  • SVEČANA DODJELA FESTIVALSKIH NAGRADA
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Srijeda, 03. listopada
  • Katedrala, 20 sati
  • TRADICIONALNI KONCERT NAGRAĐIVANIH UČENIKA GLAZBENE ŠKOLE U VARAŽDINU UZ VARAŽDINSKI KOMORNI ORKESTAR
  • Ulaznica: Naknadno