Izvan Varaždina

  • Subota, 21. rujna 2019.
  • Kneginec, Crkva sv.Marije Magdalene, 20 sati
  • Laura Vadjon, violina

    Jonas Nordberg, lutnja

    Marcus Mohlin, čembalo

  • Program: Notni zapisi iz zbirke G.Dübena
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Nedjelja, 22. rujna 2019.
  • Vinica, Crkva sv.Marka, 19 sati
  • Laura Vadjon, violina

    Jonas Nordberg, lutnja

    Marcus Mohlin, čembalo

  • Program: Notni zapisi iz zbirke G.Dübena
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Ponedjeljak, 23. rujna 2019.
  • Križevci, Crkva sv.Križa, 19 sati
  • La Serenissima

  • Program: Ludilo i predanost
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Ponedjeljak, 23. rujna 2019.
  • Lobor, Crkva Majke Božje Gorske, 19 sati
  • Laura Vadjon, violina

    Jonas Nordberg, lutnja

    Marcus Mohlin, čembalo

  • Program: Notni zapisi iz zbirke G.Dübena
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Utorak, 24. rujna 2019.
  • Varaždinske Toplice, Crkva sv.Martina, 19.30 sati
  • Hans Fagius, orgulje

  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Srijeda, 25. rujna 2019.
  • Krapina, Festivalska dvorana, 20 sati
  • La Serenissima

  • Program: Ludilo i predanost
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Subota, 28. rujna 2019.
  • Sv.Juraj na Bregu, Crkva sv.Jurja, 19 sati
  • Kristus Konungens Vokalensemble, Göteborg

    Samuel Eriksson, dirigent

  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Nedjelja, 29. rujna 2019.
  • Belec, Crkva sv.Marije Snježne, 17 sati
  • Barokni ansambl Oslo Circles, Norveška

    Marianne Beate Kiellandmezzosopran

    Astrid Kirschner, violina i umjetničko vodstvo

  • Program: Lamento - rane talijanske Marijine lamentacija
  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Nedjelja, 29. rujna 2019.
  • Prelog, Crkva sv.Jakoba, 19 sati
  • Kristus Konungens Vokalensemble, Göteborg

    Samuel Eriksson, dirigent

  • Ulaznica: Ulaz slobodan
  • Nedjelja, 29. rujna
  • Ludbreg, Dvorac Batthyany, 19 sati
  • Royal Swedish Chamber Orchestra

    Mats Liljefors, dirigent

  • Program: A.Stradella: "La Forze delle Stelle"
  • Ulaznica: Ulaz slobodan